PROGRAMMA

Pasākums norisināsies ārā svaigā gaisā!

Programmu skatiet šeit:  PROGRAMMA

Sekojiet līdzi jaunumiem arī pasākuma Facebook lapā  @ievadfestivals

NORISES LAIKS

2024.gada 25.maijā, plkst.11.00-19.00

IEEJA

Izmantojiet iespēju apmeklēt pasākumu kopā ar ģimeni un draugiem! Platformās www.bezrindas.lv un www.bilesuserviss.lv, iegādājieties vienā reizē 4 vai vairāk biļetes un saņemiet 15% atlaidi visam komplektam. Šī iespēja ir spēkā iepriekšpārdošanā līdz 24.maijam. 


BIĻETES - bezrindas.lv

BIĻETES - bilesuserviss.lv

Papildus iespēja līdz 24.maijam (ierobežotā daudzumā): 10.50 EUR (dienas biļete), pērkot biļetes klātienē veikalā DARITEH, Biznesa centrā RĀMAVA centrālajā ēkā (darbalaiks: P-P, 09-17).

PASĀKUMA DIENĀ, kasēs pie ieejas: 12.00 EUR (dienas biļete)

Bezmaksas ieeja - zīdaiņiem līdz 1 gada vecumam 

Pasākumu drīkst apmeklēt - nav vecuma ierobežojuma


IEEJU UN STĀVVIETU KARTE

Stāvvieta:  EUR 1.00 (apmaksa pie iebraukšanas stāvvietā)


PASĀKUMA KARTE (zonu izvietojums)


KĀ NOKĻŪT

Adrese: Biznesa centrs RĀMAVA, Izstāžu iela 11, Valdlauči, Ķekavas novads, LV-1076


KĀRTĪBAS NOTEIKUMI

1) Pasākumā ir laipni gaidīti arī četrkājainie mīluļi. Taču, saimnieki, lūdzu, esiet atbildīgi par drošību! Pirms tam rūpīgi izvērtējiet, vai sunim nebūs bail no lielām cilvēku masām un liela skaita priecīgi čalojošu un skrienošu bērnu. Ja uz pasākumu ņemat līdzi suni, sunim obligāti ir jābūt pavadā; suns nedrīkst traucēt apkārtējiem, kā arī apdraudēt cilvēku un citu dzīvnieku drošību.

2) Pasākuma laikā iespējama fotografēšana un filmēšana - atrodoties pasākuma norises teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka tiekat iekļauts/-a audio vai vizuālajā materiālā un ka uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts.

3) Jūsu atrašanās pasākuma norises vietā ir apliecinājums tam, ka piekrītat pasākuma kārtības noteikumiem (pieejami pasākuma teritorijā, kā arī šeit).

4) Patvaļīga dronu lidināšana virs pasākuma norises teritorijas pasākuma norises laikā nav atļauta. Ja vēlaties virs pasākuma norises lidināt dronu, to ir nepieciešams saskaņot ar pasākuma organizatoru un Ķekavas novada pašvaldību laicīgi pirms pasākuma norises. Sazinieties ar mums, laicīgi rakstot e-pastu uz [email protected]